AGENTURA-SLUNEČNICE

Agentura-Slunečnice vznikla na podzim roku 2005. Její snahou je poskytovat komplexní servis pro domácnosti a firmy. Zajišťujeme úklidy domácností a firem. Zprostředkováváme související služby. Provádíme stavby nových a rekonstrukce starších domů.

 KONTAKT

Sídlo firmy:
Ke Mlýnu 80
Všejany-Vanovice, 294 43

Provozovna firmy:

Vodkova 80
Mladá Boleslav, 293 01

Tel.: 605 317 181 (úklid)
Tel.: 603 464 678 (stavební činnost)
Tel.: 733 640 889 (fakturace)

info@agentura-slunecnice.czNAJDETE NÁS:    >> MAPA <<

NAŠE SLUŽBY
HOSPODYNĚ DO DOMÁCNOSTI

Nabízíme výpomoc v domácnosti formou jakou si sami zvolíte (krátkodobou nebo dlouhodobou, pravidelnou či nepravidelnou).

Zajišťujeme stálé hospodyně pro pravidelný či jednorázový úklid ve vaší domácnosti (praní, žehlení, luxování, utírání prachu, mytí nádobí). Podle vašich pokynů vyřídí běžné domácí pochůzky (čistírna, opravna, velký nákup, pošta).

PĚT PRAVIDEL „velkého úklidu“

Většina žen bere jarní gruntování jako nutné zlo. Pokud vyslechnete naše rady, váš byteček bude jako ze škatulky a ani to nebude »bolet«.

 
První pravidlo Než začnete s velkým úklidem, musíte prozkoumat vaše zásoby čistících prostředků a chybějící dokoupit. Jestli nechcete, aby úklid odnesly vaše ruce, nezapomeňte na gumové rukavice.  Kvalitní a účinné čistící prostředky spolu s různými pomocníky typu stěrka na okno, leštící hadřík na sklo, nerez atd. jsou v úklidu vašimi hlavními partnery. Bez nich by to byla skutečně otročina!
Druhé pravidlo Nejdůležitější zásadou profesionálního úklidu je začínat od shora dolů - lustry, záclony, okna, dveře, dvířka, podlahy. Na posledním místě je WC a koupelna. Nechcete-li prach jen vířit, vyzbrojte se na něj vlhkým hadříkem. V drogerii seženete také speciální vlhčené ubrousky na prach, které povrch zároveň ošetřují. Pokuste se dostat i za zadní stranu lednice a nábytku. Zadržuje se tam množství prachu.
Třetí pravidlo Připravte si velký igelitový pytel a nekompromisně vyhoďte všechny potraviny s prošlou lhůtou. V pytli by měly skončit také oděvy, které jste na sobě neměli déle než rok. Generální úklid je skvělá příležitost, jak se zbavit nepotřebných a nepoužívaných věcí. Čím méně je doma věcí, tím lépe se pořádek udržuje. Nekompromisně vyhoďte nepoužívané nádobí, staré noviny a časopisy a další zbytečné harampádí. Pokud je vám věcí přece jen líto, odneste je na charitu. Budou sloužit dál.
Čtvrté pravidlo Čtvrté pravidlo zní - nespěchejte. Za jeden den to prostě nestihnete. Vymezte si na velký úklid alespoň dva dny. A hlavně se pokuste zapojit všechny členy rodiny. Za odměnu jim slibte třeba oběd v restauraci, nebo výlet. Naučte  všechny rodinné příslušníky, že každá věc má své místo. Když si věc půjčí i na chvíli, měli by ji vrátit na své místo. Díky tomuhle pravidlu se vyhnete povalujícím se věcem všude okolo.
Páté pravidlo Jestli vás děsí už jenom tyhle řádky o velkém úklidu, nebo nemáte zoufale čas a váš byt připomíná skladiště, zavolejte si profesionální firmu! Umyjí za vás okna, vyperou záclony, utřou prach, vyčistí koberce, navoskují podlahu, no prostě udělají, na co si vzpomenete.
 
 
 
zpět
© 2008 Agentura-Slunečnice